Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

Co nowego?

„Live cooking” ……atrakcyjny kąsek

Po modzie na sushi, kuchnię fusion, meksykańskich tortillach firmy cateringowe i restauracje proponują ... więcej

Oferta dla Ciebie

Planujesz zorganizować przyjęcie, ale nie masz:

  • czasu
  • chęci
  • pomysłu...

Wystarczy kontakt z nami i powierzenie naszej firmie zadania zorganizowania Twojej imprezy. Kompleksowo zajmujemy się organizacją przyjęć okolicznościowych. Do naszych zadań należy organizacja chrzcin, komunii, wesel czy też innych spotkań okolicznościowych. Do zadań podchodzimy profesjonalnie i z pasja.

Organizacja chrzcin, komunii czy też ślubu z pomocą naszej firmy to przyjemność i brak jakichkolwiek problemów. Zorganizujemy kompleksowo całe przyjęcie lub będziemy odpowiedzialni za wyznaczony przez Ciebie element. Stworzymy koncepcje przyjęcia, zorganizujemy jego oprawę muzyczna, zadbamy o odpowiedni wystrój i dekoracje stołów, sprawimy by również dzieci dobrze się bawiły, znajdziemy najlepsze miejsce lub Twój dom i ogród przygotujemy do zabawy, nasi doskonali kucharze dostarczą niezapomnianych wrażeń smakowych w konwencji indywidualnie dopasowanej do charakteru imprezy.

Organizacja przyjęć okolicznościowych takich jak bankiety, śluby, komunie czy chrzciny chrzciny - Warszawa i okolice - RSVP Catering

Zapytaj/złóż zamówienie